Mizu Ürünümü 10 Gündür Göndermedi!

Burcu F. |

01.09.2013 tarihinde Mizu.com'dan Calvin Klein parfüm aldım. Bugün ayın 10.09.2013 olmasına rağmen web sayfalarında hala siparişiniz hazırlanıyor ibaresini görüyorum.

2 kere iletişim kısmından kendilerine yazdım, 3 kere çağrı merkezlerini aradım, her seferinde bir saat içinde dönüş yapacaklarını söylediler ancak herhangi bir dönüş yapılmadı.

Siparişimi artık iptal etmek istiyorum fakat bununla ilgilide kimse yardımcı olmadı. Artık tek çare olarak hukuki süreç başlatacağım.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  09:57

  Sn. Burcu Hanım,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlanarak detaylı görüşmelerimiz yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 77

 • Burcu F.
  16 Eylül
  14:21

  6 gün önce yazmış olduğum şikayet sonucunda ürünüm bugün kargoya verildi (16.09.2013) yani sonuç olarak sipariş verdikten 17 gün sonra ürün elime geçmiş oluyor.

 • 13 Eylül
  18:56

  Sn. Burcu Hanım,

  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır.

  Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 77