09 Nisan 2013

Mizu Ürünü Orijinal Sanmıştım!

8 şubatta siparişini verdiğim via157282 nolu sipariş olan Chanel Coco mademoiselle 100ml edp geldiğinde kutu orijinal gözüküyordu. 8 yıldır kullandığım ve kokusunu çok iyi bildiğim bu parfüm ne üstümde duruyor ne de kokusunda orijinalinin yoğunluğu var. Şikayetçiyim.

Hiç kimse elimdeki ürünün orijinal olduğuna beni inandıramaz. Bilinen bir isim olduğu için özellikle Mizu'yu seçmiştim ancak hatalı davranmışım. Umarım benimle irtibata geçer ve bu sorunu çözerler.

Ozge 856 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi10 Nisan 2013

    Merhaba, mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sn.Özge Hanım‘a özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için öncelik arz etmektedir, bu nedenle şikayet üzerine, gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön