Nebahat S. Teşekkür Mesajı

Şikayetimi dikkate alıp kısa surede döndüğünüz ve çözdügunuz için teşekkür ederim...

Mizu Ürünler de Ortada Yok Param da...

Nebahat S. |

22.02.2015 tarihinde yaptığım sipariş henüz gelmedi. Yanlış yere göndermişler ve konuyu çağrı merkezini her aradığınızda yeni bir kişiyle muhatap oluyorsunuz ve her seferinde sizi oyalama politikası uyguluyorlar ve kesinlikle geri dönmüyorlar.

Muhatap olduğunuz her kişi size "gün içinde mutlaka size döneceğim" deyip hiçbirisinin döndüğü yok. Paramdan da ürünlerden de oldum. Asla güvenilir bir firma değil.

Şikayet edebileceğiniz, telefona bakan o satış temsilcilerinden başka birileri yok. Yaptıkları tek şey sonu gelmeyen kayıtlar oluşturmak ve asla konunun çözümüne gitmemek. Aynı satış temsilcisiyle kesinlikle muhatap ettirmiyorlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Mart
  14:22

  Merhaba ,

  Mizu.com ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz . Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür eder, sizleri hep memnun görmeyi dileriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077

 • Nebahat S.
  06 Mart
  16:38

  Şikayetimi dikkate alıp kısa surede döndüğünüz ve çözdügunuz için teşekkür ederim...

 • 06 Mart
  15:52

  Merhaba,

  Siparişinizin tedarik aşamasında bazı aksaklıklar yaşandığından, ürünü taahhüt edilen sürede size ulaştıramadığımız için özür dileriz. Gecikme nedeni ile ilgili birimlerimizin, tedarik zincirinde yer alan şirketlerin uyarılacağını ve sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077