Mizu Ürün Yok Fatura Var!

Cansın T. |

Mizu'dan 8 gün önce (30. 05. 2013) Siparişini verdiğim ürün hediye olduğu için teslimatı farklı adrese Fatura ise farklı adrese gidecekti. Ürün stokta yokmuş gönderilemiyor fakat fatura kesilip kargoya verilmiş. Ürün yok fatura var. Bu nasıl bir iştir bu nasıl bir ticaret anlayışıdır anlamadım.

Mizu artık abarttı bu kadarına pes! 3 iş günü diyorlar 6 iş günü oldu. Müşteri hizmetlerindeki kişiler biri kargoya verildi diyor biri hala verilemedi stoklarda mevcut değil diyor herşey çelişkili. Gelen şikayet mektuplarının cevabı ise her zamanki gibi standart.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  19:18

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077