07 Haziran 2013

Mizu Ürün Yok Fatura Var!

Mizu'dan 8 gün önce (30. 05. 2013) Siparişini verdiğim ürün hediye olduğu için teslimatı farklı adrese Fatura ise farklı adrese gidecekti. Ürün stokta yokmuş gönderilemiyor fakat fatura kesilip kargoya verilmiş. Ürün yok fatura var. Bu nasıl bir iştir bu nasıl bir ticaret anlayışıdır anlamadım.

Mizu artık abarttı bu kadarına pes! 3 iş günü diyorlar 6 iş günü oldu. Müşteri hizmetlerindeki kişiler biri kargoya verildi diyor biri hala verilemedi stoklarda mevcut değil diyor herşey çelişkili. Gelen şikayet mektuplarının cevabı ise her zamanki gibi standart.

Cansın 105 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi07 Haziran 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İletmiş olduğunuz şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön