Mizu Ürün Gelmedi!

Şahin S. |

Firmadan 19/03/2013 tarihinde saç düzleştirici sipariş verdim. Sitede 3 gün içinde siparişiniz elinizde olacak denmesine rağmen hala sipariş elime geçmedi. Müşteri temsilcisi gecikme oldu siparişiniz gönderilecek diyor fakat hala elime ürünün geçtiği yok.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Nisan
  13:48

  Sn.Şahin Sarıçoban,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. 

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077

 • Şahin S.
  04 Nisan
  13:21

  19/03/2013 tarihinde ürün sipariş ettim ve bu site aracılığı ilede şikayetimi bildirdim.Firme gerekli bildirim yapıldı dediği 4 defa özür dileyip teslimatı ileriki tarihe attı.Esson ürünü teslim edeceklerini bildirdikleri tarihte ise elerinde ürünün olmadığını başka bir ürün göndereceklerini söylediler.Daha sonrada ellerinde konu ile ilgili hiçbir ürünün olmadığını söyleyerek özür dilediler.Böyle saçma sapan bir firma daha görmedim.

 • Şahin S.
  04 Nisan
  12:26

  Firme gerekli bildirim yapıldı dediği 4 defa özür dileyip teslimatı ileriki tarihe attı.Esson ürünü teslim edeceklerini bildirdikleri tarihte ise elerinde ürünün olmadığını başka bir ürün göndereceklerini söylediler.Daha sonrada ellerinde hiçbir ürünün olmadığını söyleyerek özür dilediler.Böyle saçma sapan bir firma daha görmedim

 • 01 Nisan
  17:47

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Sn. Şahin Bey'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 77