02 Eylül 2013

Mizu Teslimat Şartlarına Uymuyor!

Mizu'dan 30. 08. 2013 tarihinde parfüm siparişi verdim. Aynı gün kargoya verilir ibaresi bulunmasına rağmen o gün tatildi düşüncesiyle bekledim. Bugün sistemde hala siparişiniz hazırlanıyor notunu görünce müşteri temsilcisini aradım.

Sistemde güncelleme yapıldığı için benim 1 saat öncesine kadar aynı gün kargoya verilir olarak gördüğüm not kaldırılmış ve 1-3 iş günü içinde kargoya verilir notu etkin hale getirilmiş. Benim sipariş verdiğim günkü şartlar beni ilgilendirirken, müşteri temsilcisi inatla bana şu anki sistemi anlattı. Bununla ilgili açıklama isteyince yetkililerimiz yardımcı olabilir dedi. Yetkiliye de aktaramıyormuş. Beni aratabilir miş. Ekteki foto da söylediklerimin kanıtıdır.

Esra 67 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn.Esra Hanım, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlanarak detaylı görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön