Mizu Teslimat!

Ceren O. |

22 Aralıktan beri siparişimi beklemekteyim. Kaç kişiyle görüştüğümü bilemiyorum. İlk aradığımda adres yetersizliğinden dolayı ulaştıramadıklarını belirttiler, gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra birkaç gün bekleyip tekrar aradığımda konuştuğum kişi yine adres yetersizliği dedi sonra ürün stoklarda olmayabilir dedi aynı cevabı alınca sinirlenmemin üstüne adres değişikliğini görebildiğini tarafıma ulaştırılacağı söylendi.

Ulaşmayınca tekrar aradım her aradığımda konuyla ilgili geri dönüş yapılacak denmesine rağmen kimse aramadı. Zaten yılbaşı için vermiş olduğum bir sipariş hiçbir anlamı kalmamasına rağmen eğer gelmeyecekse iptal edin dedim. Hala bekliyorum!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Ocak
  09:47

  Merhaba,

  Şikayetiniz üzerine teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077