22 Temmuz 2013

Mizu Temin Edemediği Ürünleri Satıp Sürekli Teslim Süresini Uzatıyor!

7 Temmuzda Mizu'dan verdiğim ve 1-3 günde kargoya verilmesi gereken siparişimin temininde gecikme yaşandığına dair tam 4 kez, üstelik benim aramalarım sonucunda, erteleme yaptılar. Adeta dalga geçer gibi bir süreç işlettiler. İlk olarak teminde gecikme olduğu ve 12 temmuzda kargoya
verileceği, sonra 15'inde aramam sonucunda 17'sinde kargoya verileceği ve 17'sinde
aradığımda ise 19'unda kargoya verileceği bilgisi verildi.

19 Temmuzda aradığımda müşteri temsilcileri ürünün temin edilemiyor göründüğünü,
dilersem değişim yapabileceklerini söyledi. Birkaç saat sonra gelen mailde ise ürünün 26'sin da temin edilebileceği yazıyordu. Bu ne biçim iş? Gerçek bir yetkilinin arayarak çözüm üretmesini bekliyorum.

Burcu 216 Okunma

Cevaplar

 • Burcu 26 Temmuz 2013

  Firma 6 kez ürünün teminini erteledikten sonra 20 gün sonra ürünü yine temin edemeyip bu kez 31 Temmuz'da stoklarına gireceğini söyledi. Ürünü iptal ettim. Şimdi de ücret iademi yapmalarını bekleyeceğim. Tam 20 gün ellerinde olmadığı halde sattıkları ürünü göndereceğiz diye beni oyaladılar. Rezalet... Güvenilir değil.

 • Burcu 23 Temmuz 2013

  Tarafıma sağlanan geri dönüşte, önce ürünün 29 Temmuzda kargoya verileceği şeklinde bir mail almış, ardından teyit için aramam sonucunda 26 Temmuzda kargoya verilebileceği şeklinde müşteri temsilcisinden başka bir bilgi almış bulunuyorum. Yani kurum içi birbirinden habersiz ve tutarsız bilgilerle ertelemeler aynen sürüyor. Mizu sadece bu üründe 6 kez erteleme yaparak kendini aşmıştır ve firma hakkında internetteki sayısız şikayette görüleceği üzere temin edemediği ürünlerin satışına devam etmektedir. Siparişimin 20. günü olacak ayın 26'sını sabırla bekliyorum.

 • Burcu 22 Temmuz 2013

  Ne maille ne de telefonla geri dönüş yapılmadı.

 • Mizu Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Sn. Burcu Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan mizu.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. İletişim numaranızdan tarafınız iletişime geçilememesi nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.Siparişinizin teslimatına ilişkin tüm detaylar e-mail adresinize iletilmiştir. Siparişiniz ile ilgili her türlü konu için sitemiz üzerindeki iletişim formundan tarafımıza ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön