03 Eylül 2013

Mizu Sözde 1–3 Günü İçinde Kargoya Verilecekti!

23. 08. 2013 tarinde almış olduğum parfüm sözde 1–3 gün içerisinde kargo ya verilecekti. 26. 08. 13 pazartesi günü müşteri hizmetlerini aradığımda çarşamba yani 28 Ağustos'ta kargoya verileceğini perşembe günüde elime ulaşacağını söylediler.

Ancak Eylül ayının 3'ü olduğu halde hala kargoya verilecek yazısı ile karşıma çıkıyor. Mizu dan ilk alışverişimi yaptım ve bu alışveriş muhtemelen son alış verişim olacak. Üstelik firmaya da ürünü aldığım gün ay sonunda düğünümün olduğunu ürünün elime ulaşması gerektiğini belirten bir mesaj atmıştım. Teşekkürler Mizu demek ki müşteri hassasiyetiniz bu kadar!

Yunus 72 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi05 Eylül 2013

    Sn.Yunus Bey, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiş olup; mail yolu ile bilgilendirmemiz yapılmıştır. İsteğiniz doğrultusunda ileteceğiniz yeni bildiriminize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön