Mizu Sözde 1-3 İş Günü Teslimat!

İlkay B. |

Mizu.com e-ticaret sitesinden 13.02.2013 tarihinde 17:52 saat itibariyle Braun Silk-Epil 7 / 7871Wd Çift Etkili Epilatör ürünü sipariş ettim ve 1-3 iş günü teslimat ibaresini kullanarak 5 gün geçmesine rağmen ürün stok da olmadığımı 4 kez aramamda öğrendim.

2 defa şikayet mail attım ne arayan var ne soran. Aradığımda da saygısız bir şekilde biz siparişinizi iptal edelim diyorlar bu iş çocuk oyuncağımı beceremiyorsanız yapmayın bu işi. Elinizde olmayan bir ürünü stok da gösterip insanları bekletmeye hakkınız yok.

Tamamen sorumsuzluk yetkili birini istediğimizde de yetkili yok cevabı alıyoruz. Gerekirse Başbakanlığın sitesine mizu.com sitesinin kapatılmasıyla alakalı şikayet dilekçesi yazacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Mart
  12:21

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0212 988 12 05
  0850 222 00 77