Mizu Son Kullanma Tarihi Geçmiş Ürün Sattı!

Sabri Cem T. |

17.08.2015 tarihinde Mizu.com aracılığıyla 26418372-01 takip numaralı Givenchy İnsense Ultramarine marka parfüm siparişi verdim. Bir sonraki gün parfüm elime ulaştı. Aldığım parfüm; sürekli kullandığım ve kokusunu bildiğim bir parfümdü ancak bana gönderilen ürünün kokusu bozulmuştu.

Adeta saf alkol kokusu geliyordu parfümden. Ürünün batch kodunu internette kontrol ettiğimde ürünün üretim tarihinin 2007 yılı olduğunu gördüm ve adeta şok oldum. Raf ömrü maksimum 36 ay olan bir parfümü, 8 sene önce üretilmesine rağmen nasıl stoklarda tutuyorlar ve müşterilerine yolluyorlar, inanılır gibi değil. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  17:24

  Merhaba,

  Ürünlerimiz %100 orijinal olup, distribütör garantilidir. Parfüm bileşenleri sebebiyle üzerinde özel bir son tüketim tarihi bulunmamaktadır. Ancak parfüm ambalajı açıldıktan sonraki kullanım süresi 36 aydır. Size gönderilen ürünler, paketi bozulmamış ve kullanılmamış olarak teslim edilir. Şikayetinize istinaden detaylı araştırma yapılacağını ve sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemlerin alınacağını belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077