Mizu Siparişim Kargoya Verilmemiş.

Batuhan Ü. |

Mizu'dan yapmış olduğum alışverişimin takip numarası ile şirketin sesli yanıt sisteminde "sipariş durum sorgulama" yaptım ve yanıt sistemi bana; saat 17:00'a kadar yapılan alışverişlerinizde aynı gün kargolama yapılmaktadır şeklinde bir bildirim yaptı. Benim alışveriş saatim sabah 09:30 sularında. İlk gün olduğu için ses etmedim muhtemelen ertesi gün yani bu şikayeti yazdığım gün kargo şirketi getirir diye düşünüyordum ve kargo takip numarası almak için şirketin müşteri temsilcisi ile görüştüm, bana verilen cevap ise "henüz kargoya verilmemiş ki" şeklindeydi. Bu nasıl kabul edilebilir? Sesli yanıt sisteminiz 17:00'a kadar kargoya verilir diyor, arıyorsunuz büyük bir hevesle ve henüz kargoya verilmemiş, zaten 1-7 gün içerisinde tedarik edilip kargoya verilir diyor. Madem öyle, hazır olmayan ürünü neden satıyorlar? Neden ben maksimum 7 gün beklemek zorundayım?

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Haziran
  09:20

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.mizu.com/iletisim

  Saygılarımızla
  Mizu.com