15 Şubat 2013

Mizu Siparişim Hatalı Gönderildi!

Siparişimi 3 gün önceden vermiş olmama rağmen alakasız bir ürün gelmiş. Sevgililer günü gibi özel bir günde bile bu kadar özensiz iş yapıp beni komik duruma düşürdüler. Üstelik yüzde 100 müşteri memnuniyeti var sözde ancak telefonla bilgi almak istediğimi belirttiğim halde ürünü geri gönderin diye mail atmışlar çözüm olarak.

Zeki 82 Okunma

Cevaplar

  • Zeki18 Mart 2013

    yüzde 100 memnuniyet yazılmış hala ancak bu sitede yüzde 100 memnuniyet uygulaması yok. yapılan telefon görüşmelerinde bana konu ile ilgili bilgi verileceği söylendi ancak kimse aramadı. tıpkı ilk arandığımda bu hatanın telafi edileceği , gönlümüzün alınacağı vs. söylendiği ve kimsenin telafi etmediği veya beni tekrar aramadığı gibi. bu site sevgililer günü gibi önemli bir günde ürünü hatalı gönderen , gönderdiği ürünle ilgili tüm aşamaları bilgilendireceğini söyleyen ancak sadece buradaki şikayete kullanıcı arandı yazabilmek için arayan onun dışında hiç bir aksiyon almayan bir sitedir.

  • Mizu Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 0212 988 12 05 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön