Mizu Siparişim Hatalı Gönderildi!

Zeki T. |

Siparişimi 3 gün önceden vermiş olmama rağmen alakasız bir ürün gelmiş. Sevgililer günü gibi özel bir günde bile bu kadar özensiz iş yapıp beni komik duruma düşürdüler. Üstelik yüzde 100 müşteri memnuniyeti var sözde ancak telefonla bilgi almak istediğimi belirttiğim halde ürünü geri gönderin diye mail atmışlar çözüm olarak.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zeki T.
  18 Mart
  10:59

  yüzde 100 memnuniyet yazılmış hala ancak bu sitede yüzde 100 memnuniyet uygulaması yok. yapılan telefon görüşmelerinde bana konu ile ilgili bilgi verileceği söylendi ancak kimse aramadı. tıpkı ilk arandığımda bu hatanın telafi edileceği , gönlümüzün alınacağı vs. söylendiği ve kimsenin telafi etmediği veya beni tekrar aramadığı gibi. bu site sevgililer günü gibi önemli bir günde ürünü hatalı gönderen , gönderdiği ürünle ilgili tüm aşamaları bilgilendireceğini söyleyen ancak sadece buradaki şikayete kullanıcı arandı yazabilmek için arayan onun dışında hiç bir aksiyon almayan bir sitedir.

 • 04 Mart
  11:50

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0212 988 12 05
  0850 222 00 77