Mizu Siparişi Temin Edemedikleri Halde İadesini Yapmıyorlar!

Gamze G. |

24. 7. 13 tarihinde m277118 numarasıyla verdiğim bir adet saat ve bir adet parfümden oluşan 215. 84 tl değerindeki siparişim 3 iş günü teminatı olmasına rağmen bir türlü temin edilmedi. Durum üzerine defalarca müşteri hizmetlerini aradım. Bazıları ürünlerin kargoda olduğunu söyledi (kargo takip numarası veremiyorlar yalnız bir türlü) bazıları da ürünlerin temin edilemediğini belirtti.

Bunun üstüne günlerdir iadesi yapılsın diye arayarak ve de mail atarak talepte bulunuyorum. Ama size geri döneceğiz den başka cevap alamadım. Çiçeksepeti'ne bağlı bir de. Daha önce de aldığım parfüm orijinal çıkmamasına rağmen iade kabul etmiyoruz deyip kestirip atmışlardı.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe Ürün-Ücret İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gamze G.
  14 Ağustos
  12:44

  burada şikayetim yayınlandıktan sonra anca halletiler işimi, halbu ki ben 10 gün uğraştım çözülmesi için, günde 2-3 kere aradığımdan telefon faturamda onların yüzünden 30 tl lik fark var. helal etmiyorum hiçbir şekilde.

 • 07 Ağustos
  15:23

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077