10 Eylül 2013

Mizu Sipariş İptali Ve Ürün İadesi Yapmıyor!

Mizu'dan tam bir ay önce bir parfüm almak için sipariş verdim. Zamanında teslim edemediler, teslimatla ilgili müşteriyi yanıltıcı bilgi verdiler, sipariş takip sistemine yanlış bilgi girdiler. Aldığım ürünü hediye olarak kullanacağımdan iptal etmek durumunda kaldım. İptal işlemini ürünü teslim almayarak yaptım, önce ürünü kargo firmasında beklettiler.

Akabinde ellerine geçen ürün için iptal işlemi başlatmadılar ben ödemesini yapmış bulunmaktayım. Ürün hiç elime ulaşmadı ve kartın neredeyse 2. hesap kesim tarihi gelmekte ve hala iade yok. Defalarca aradım, mail attım. Tek yaptıkları özür dilemek ve iade süreci başladı demek ama hala bir gelişme yok.

Bu kadar amatörlük görmedim ben...

Ahmet 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet'in Teşekkür Mesajı17 Eylül 2013

    Konu Şikayet Var'a yansıyıncaya kadar çözüm için birşey yapıymamış, süreç takip ediyoruz bilgisi verilerek sahipsiz bırakılmıştır. Ben ürünü iade ettikten ve ödemesini yaptıktan sonra sorun çözüldü. Mizu'ya değil fakat şikayet var'a teşekkürler.

  • Mizu Temsilcisi13 Eylül 2013

    Sn.Ahmet Bey, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır. Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön