Mizu Sattıkları Parfüm Orijinal Değil!

Ediz D. |

V242041 sipariş numarasıyla 04. 06. 2013 Tarihinde Mizu.com adresinden satın aldığım CK Be marka Parfüm sahte veya Son kullanım tarihi geçmiş üründür. Devamlı kullandığım ve severek aldığım ürünün etkisini çok kolay bir şekilde ayırt edebilmekteyim. Özellikle kendilerini arayıp bu durumu belirtmeme rağmen orijinal ürün sattıklarını bana belirtmişlerdir ama ilk defa kullanmadığım için aradaki fark barizdir.

Piyasanın altına sattıkları bu ürünü yaptıkları reklamlardan dolayı bana güven verdikleri için almama rağmen büyük bir hayal kırıklığına uğramış bulunmaktayım. Özellikle Şikayetvar'a yazmamın sebebi, kendilerinin de tedarik yaptıkları firmaları sorgulamalarını istememdir.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler


Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ediz D.
  04 Temmuz
  20:07

  Telefonum 24 saat acik,ayrica isyeri telefonumda guncel.Nasil ulasamadigimizi anlayamadim.Dunyanin diger yanindan bana ulastiklari halde.

 • 04 Temmuz
  18:29

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden konu detaylı olarak incelenmekte olup, müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır.

  Şüpheye neden olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077