Mizu Satın Aldığım Ürün Elime Ulaşmıyor!

Hande Y. |

09.09.2015 de aynı gün kargo ile aldığım ürünler hala elime ulaşmadı. Yurtiçi Kargo Aspendos Şube de beklemekte. Yurtiçi Kargo zaten Allahlık. Bende Mizu dan duruma açıklık getirmesi için rica da bulundum. Sonuçta ben kargo şirketine değil Mizu'ya güvenerek yaptım alışverişimi. Ancak 4 Gündür Mizu beni kibar kibar oyalıyor. Arkadaşlar bu şirkette sorun çözmek diye bir şey yok sadece oyalanıyorsunuz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hande Y.
  01 Ekim
  18:05

  Mizu genel olarak müşterisi ile ilgileniyor daha doğrusu ilgili gözükmek için elinden geleni yapıyor ama sizin mağduriyetiniz ile ilgili bir çözüm getirmiyor.

 • 20 Eylül
  22:09

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.mizu.com/iletisim

  Saygılarımızla
  Mizu.com

 • Hande Y.
  19 Eylül
  13:06

  Kargom hala ulaşmadı ben de dün pes edip cayma hakkımı kullanmak için Mizu yu aradım. Ancak ne durumda olduğunu bilmedikleri ve neden teslim edilmediği hakkında yurtiçi kargodan hiçbir bilgi alamadıkları halde, bana ulaşmayan kargonun kendilerine geri ulaştığı zaman iadeyi yapabileceklerini söylediler. En iyisi hukuki süreci seçmek diye düşünüyorum.