08 Nisan 2013

Mizu Parfümün Orijinal Olup Olmadığı Konusunda Şüphem Var!

06, 04, 2013 tarihinde Mizu dan sipariş ettiğim Burberry Weekend 100 ml parfüm tamamiyle sahte. 20 dakika bile üzerinizde kalmıyor. Başka güvenilir bir siteden 10 lira daha ucuz olduğu için sipariş ettim 90 lirayı çöpe attım. Avukata vereceğim ve her yerde bu siteyi ifşa edeceğim.

İbrahim 351 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 02 Mayıs 2013

    MİZU paramı geri iade etti ve beni şaşırttı.

  • İbrahim 19 Nisan 2013

    MİZU aradı güya uzmanlar inceleyip kontrol yapacaklarmış. Kontrol edip üründe sorun yok diyerek geri gönderecekler diğer müşterilerine yaptıkları gibi ..

  • Mizu Temsilcisi09 Nisan 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden konu detaylı olarak incelenmiş olup, müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir. mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orjinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. Şüpheye neden olan olan durumdan son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Sn. İbrahim Bey‘e özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön