Mizu Parfüm Orijinal Değil!

Serhat D. |

25/4/2013 kız arkadaşım tarafından sipariş edilmiş bana hediye edilmiş olan parfümü 15/5/2013 tarihinde kullanmaya başladım. Parfüm orjinal değildir günde 10 fısa kadar sıkmama rağmen ne tende nede kıyafette kokusu kalmıyor.

Kozmetik mağazasına gidip ürünü denedim ve kalıcılığın ne denli iyi olduğunu gördüm. Arayıp Mizu yetkililerine şikayetlerimi belirttim ürünü alalı 2 ay olduğu için iade alamayacaklarını söyleyip ürünün kesinlikle orjinal olduğunu dair inatlaşma yoluna gidildi.

Etiketler :

Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serhat D.
  11 Temmuz
  08:19

  Evet yazımda da belirttiğim gibi orjinal olduğunu hala iddaa ediyorlar.Ayrıca kimse beni arayıp gerekli bilgilendirmeyi yapmadı garantisi varsa bu ürünün garanti kalitesini benim değil mizunun ithal ettiği firmayla çözmesi gerekir ben ürünü direk ithalatçıya gönderemem heralde ozaman mizudan almazdım ithalatçıdan alırdım.Kesinlikle bu siteden ürün almayın kesinlikle herşeyi yalan müşteri ilişkileri bile!

 • 10 Temmuz
  18:50

  Merhaba,

  mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır.

  İletilen şikayete istinaden müşterimiz ile iletişime geçilerek detaylı bilgi aktarımımız yapılmıştır.


  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077

  Sil