19 Temmuz 2013

Mizu Orijinal Olmayan Parfüm!

Mizu- Ciceksepeti internet'den 16. 07. 2013 tarih ve v270310 fatura numarası ile aldığım parfüm kesinlikle sahte ürün. Bu parfümü daha önce de Mizu'dan ve piyasadan aldığım için kıyaslama yapabiliyorum. Ürün şişesi ve kokusu ile sahte olduğunu belli ediyor. Mizu'nun cevabı ''ürünü gönderin inceletelim'' oldu .

Bu arada kaç gün sürecek belli değil . Size başka ürün göndermiyor ve mağdur olan siz oluyorsunuz. Üstelik ürün için şikayet ertesi gün yapıldı . Yani bir iki kere sıkıldıktan sonra, şişe bitince değil. Her türlü tüketici hakları kurumuna başvuracağım.

Ata 555 Okunma

Cevaplar

 • Mizu Temsilcisi30 Temmuz 2013

  Merhaba, İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

 • Ata26 Temmuz 2013

  22 temmuzda şirketten Nihal hn. arayarak ürünü kendilerine göndermemi ve ellerine geçer geçmez yeni ürünü yola çıkaracaklarını söyledi, ürünü 23 temmuzda mng kargoya 862664 numara ile teslim ettim, 26 temmuzda aradığımda ürün bize gelmedi diyorlar, MNG kargo 25.07 tarihinde Cüneyt yıldız teslim aldı elimizde imzalı teslim formu var diyor. Şİmdi ürün kayıp afferin Çiçek sepeti.

 • Ata26 Temmuz 2013

  Uyarı sonucu adımı düzelterek standart cevaplarını yenilemişler çok komiksin mizu çiçek sepeti

 • Mizu Temsilcisi22 Temmuz 2013

  Sn Ata Bey, mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır. İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmıştır. İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

 • Ata20 Temmuz 2013

  Bu arada konuşmadan ve şikayetten sonra bilgilendirme yapılmadı.

 • Ata19 Temmuz 2013

  Benim adım Bahadır değil, standart cevap , mizu şikayetlerini açın bakın hepsine copy paste yapmışlar, çok komiksiniz :)) ürün sahte ve tüketici hakları kurumuna başvuru yaptım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön