Mizu Orijinal Olmayan Parfüm!

Ata A. |

Mizu- Ciceksepeti internet'den 16. 07. 2013 tarih ve v270310 fatura numarası ile aldığım parfüm kesinlikle sahte ürün. Bu parfümü daha önce de Mizu'dan ve piyasadan aldığım için kıyaslama yapabiliyorum. Ürün şişesi ve kokusu ile sahte olduğunu belli ediyor. Mizu'nun cevabı ''ürünü gönderin inceletelim'' oldu .

Bu arada kaç gün sürecek belli değil . Size başka ürün göndermiyor ve mağdur olan siz oluyorsunuz. Üstelik ürün için şikayet ertesi gün yapıldı . Yani bir iki kere sıkıldıktan sonra, şişe bitince değil. Her türlü tüketici hakları kurumuna başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Temmuz
  16:43

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilmiştir.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077

 • Ata A.
  26 Temmuz
  10:59

  22 temmuzda şirketten Nihal hn. arayarak ürünü kendilerine göndermemi ve ellerine geçer geçmez yeni ürünü yola çıkaracaklarını söyledi, ürünü 23 temmuzda mng kargoya 862664 numara ile teslim ettim, 26 temmuzda aradığımda ürün bize gelmedi diyorlar, MNG kargo 25.07 tarihinde Cüneyt yıldız teslim aldı elimizde imzalı teslim formu var diyor. Şİmdi ürün kayıp afferin Çiçek sepeti.

 • Ata A.
  26 Temmuz
  10:48

  Uyarı sonucu adımı düzelterek standart cevaplarını yenilemişler çok komiksin mizu çiçek sepeti

 • 22 Temmuz
  13:14

  Sn Ata Bey,

  mizu.com'dan yaptığınız tüm alışverişlerde, aldığınız her ürün %100 orijinaldir. Satışı yapılan ürünlerimiz, ithalat yetkisi bulunan distribütörler aracılığıyla üretici firmalardan temin edilmektedir ve her ürünün üzerinde yetkili tedarikçi firmaya ait bandrol ve bilgiler bulunmaktadır.

  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmıştır.
  İncelemenin ardından müşterimiz süreç ile ilgili bilgilendirilecektir.


  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 77

 • Ata A.
  20 Temmuz
  21:36

  Bu arada konuşmadan ve şikayetten sonra bilgilendirme yapılmadı.

 • Ata A.
  19 Temmuz
  18:09

  Benim adım Bahadır değil, standart cevap , mizu şikayetlerini açın bakın hepsine copy paste yapmışlar, çok komiksiniz :)) ürün sahte ve tüketici hakları kurumuna başvuru yaptım.