Mizu Olmayan Ürünü Satıyor!

Mehmet Ali E. |

23/08/2013 tarihinde Mizu sitesinden parfüm siparişi verdim ve ödemesini yaptım. Aradan 5 gün geçti ve bana ürün elinize ancak 6-9 /09/2013 tarihleri arasında geçecek diye eposta gönderdiler. Ellerinde olmaya ürünleri satışa koyuyorlar. Sonra haftalarca bekleyip mağdur oluyorsunuz.

Etiketler :

Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ekim
  09:37

  Sn.Mehmet Bey,

  İletilen şikayete istinaden süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. İncelemenin ardından tarafınız ile iletişime geçilerek süreç ile ilgili bilgilendirmemiz yapılmıştır.

  Yaşanılan olumsuz süreçten dolayı özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olmanız nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0850 222 00 77

 • Mehmet Ali E.
  02 Eylül
  09:36

  Bu tür sitelerin piyasada olmaması lazım.

 • 31 Ağustos
  17:08

  Sn.Mehmet Bey,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiş olup; mail yolu ile bilgilendirmemiz yapılmıştır. İsteğiniz doğrultusunda ileteceğiniz yeni bildiriminize ilişkin tarafınız ile tekrar iletişime geçilecektir.


  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077