02 Eylül 2013

Mizu Ne Ürünü Gönderiyor Nede Para İademi Yapıyor!

Mizu adlı siteden alışveriş yapma gibi bir hatada bulundum. 3 gün içerisinde gelecek ürün 8 gün geçmesine rağmen gelmeyince defalarca telefonla aradım. Kargonuz bugün çıkıyor diye defalarca yanıltıldım. En sonunda sıkıldım ürünün iptalini istedim. Bu seferde iptal ettiklerine dair yanıltıcı şeyler söylemeye başladılar.

İptal ettik 5 gün içerisinde para iadeniz yapılır diye. Meğerse iptal etmemişler o da uydurmaymış. İptal etmeme sebepleri ise ürünün statüsünün değişmesi gerekiyormuş (o da neyse artık). Hem ürünü gönderemiyorlar hem para iadesi yapmıyorlar. Şu an bile ürün hazırlanıyor görünüyor. Bakalım ne olacak. Takipteyim sonucu buradan yine yazacağım.

Sip no: J294095

Hidayet 70 Okunma

Cevaplar

 • Mizu Temsilcisi06 Eylül 2013

  Sn. Hidayet Bey, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü Mizu.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

 • Hidayet 05 Eylül 2013

  BİR DAHA ASLA YAKININDAN GEÇMEM..

 • Hidayet 05 Eylül 2013

  HALA SORUN ÇÖZÜLMEDİ.YOK İNCELEME BAŞLATMIŞLAR YOK KARGO ŞİRKETİ İLE GÖRÜŞMÜŞLER YOK SORUN TEKRARLANMAYACAKMIŞ FALAN FİLAN.HEP AYNI HİKAYE.SEN ÖNCE BU SORUNU ÇÖZ SONRA TEKRARLAMAZSIN.NE İNCELEMESİ BAŞLATIYOSUNUZ.SANKİ MEMLEKET MESELESİ KARDEŞİM SORUN ORTADA,ÜRÜNÜ GÖNDEREMEDİN PARA İADESİ YAPACAKSIN.BU KADAR BASİT.BU İŞ ARTIK CANIMI SIKTI BEN PARASINDA DEĞİLİM AMA ENAYİ HİÇ DEĞİLİM.HAKKIMI FARKLI YERLERDEDE ARAYACAĞIM.NERDEN BULAŞTIM BU SİTEYE BİLMİYORUM..

 • Mizu Temsilcisi05 Eylül 2013

  Sn.Hidayet Bey, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlanarak detaylı görüşmelerimiz yapılmıştır. Saygılarımızla, Mizu.com Müşteri İlişkileri 08502220077

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön