14 Mayıs 2013

Mizu Müşteri Temsilcisi Doğru Söylemedi İade Ettiğim Ürün Geri Geldi!

V214386 No'lu siparişimi 07. 05. 2013 tarihinde Yurtiçi kargo ile Para iadesi talebiyle, formunu doldurarak Mizu'ya geri gönderdim. ''Ürün iadeniz elimize ulaşmamamıştır'' diye firma bana mail gönderdi.

Müş. Hiz aradım ''İade siparişi göndereli 4 gün oldu, neden hala size ulaşmadı'' diye sordum. Fakat E***** Hanım ''şu an iade edilen ürünün ellerinde olduğunu, incelenerek size geri dönülecek'' ifadesi ile bir kez daha şok oldum.

Yurt içi kargonun internet sitesinden de kargonun İstanbul'da ki şubeden teslim alınmadığını ve Kütahya'ya geri geldiğini söyledim. 07. 05. 2013 tarihli görüşmemiz dinlenebilir. Mizu'nun hem çalışanı doğru söylemedi hem de gönderdiğim iade kargo geri geldi.

Merter 94 Okunma

Cevaplar

  • Mizu Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Merhaba, İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Sn. Merter bey 'in iletmiş olduğu şikayete istinaden mail yolu ile irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz. Saygılarımızla mizu.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 77

  • Merter14 Mayıs 2013

    DÜZELTME : 11.05.2013 tarihli sabah 09 gibi yapılan telefon görüşmesi Esengül Hanım Müşteri Hizmetlerinden

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön