Mizu İptal Edilmeyen Sipariş.

Serenad Esin Ö. |

Mizu.com'dan 139.95 TL'lik bir alışveriş yaptım. Daha sonra henüz ürünü teslim almamışken, çağrı merkezlerini arayarak siparişimi iptal ettim ve paramın iadesini talep ettim (8 Temmuz'da). Talebimin işleme alındığını ve 1 ile 5 iş günü arasında paramın iade olacağını belirttiler. Bunun üstüne bekledim ancak 14 Temmuz itibariyle halen bir iade gerçekleşmediği için yeniden aradım ve bu sefer call center'da iptal işlemimin gerçekleşmediğini, şimdi işlemimin yeniden yapıldığını, 1 ile 5 iş günü içinde paramın iade edileceğini söylediler. Daha yetkili bir kişiyle görüşmek istediğimi belirttiğimde de beni aktarmadılar. Bekletip bekletip bir türlü paramı geri vermiyorlar şikayetçiyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sipariş İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  12:24

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.mizu.com/iletisim


  Saygılarımızla
  Mizu.com