Mizu En Özel Günlerde Mağdur Oldum!

Levent Naim T. |

28.05.2016 tarihinde 3**6846 numaralı parfüm ve çanta siparişi verdim. 01.06.2016 tarihinde Yurtiçi Kargo'dan ürünü aldım ve kredi kartımla 467 TL 15 krş ödedim. Evlilik yıl dönümü hediyesi olarak eşime verdim. Fakat kutudaki parfüm sipariş ettiğim ürün değildi. Aynı gün kargoya iade etmek için gittim. Paramı iade edemeyeceklerini söylediler. 0850 ile başlayan Mizu müşteri hizmetlerini aradığımda ise arkadaşlar özür dilemekten yoruldular.

Ama iade yapamayacaklarını beni illa şikayet biriminin arayıp mağduriyetimin giderileceğini söylediler. Artık Eti çanta run parfüm gönderseler de boş. Allah aşkına 1 kişi bile gönderdiğiniz kolileri kontrol etmiyor mu? Müşteri temsilcisi bize güvenin diyor. Kendinizi yerine koyun ve size güvenin, güvenebilirseniz. Paramı iade istiyorum. Herkes övdüğü için ilk defa internetten aldıydım. Tövbeler olsun. Kolileri kontrol edene de yazıklar olsun.

Etiketler :

Yanlış- Farklı Ürün Ürün-Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Haziran
  17:53

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.mizu.com/iletisim

  Saygılarımızla
  Mizu.com