Mizu Armani Code Parfüm Orijinal Değil mi!

Mehmet K. |

Sitenizden almış olduğum Giorgio Armani Code Pour Homme EDT Erkek Parfüm neredeyse şişeyi üstüme boşaltsam kokusu çıkmayacak. Nasıl orijinal ürün satıyorsunuz anlamadım. Kısacası sattığınız ürün orijinal değil. Parfümü kaç defa sıkmama rağmen hiç bir şekilde koku yok. İçine kolonya koysaydınız bundan daha çok kokusu çıkardı.

Ücretimin iadesini istiyorum. Sözde çiçeksepetinin bir markası. Nasıl böylesine bir satış yaparsınız. anlam vermiyorum. Mümkün olan her yere sizi şikayet edeceğim. Bunlar misliyle sizden çıkacaktır. Adınızı bu şekilde böyle bir olaya karıştırdığınız geri dönüşü çiçek sepeti olarak çok kötü alacaksınızdır.

Etiketler :

Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet K.
  04 Mart
  12:19

  ilginiz için teşekkürler. bu tür şikayetleri olan arkadaşlar için önerim, doğrudan şirketin iletişim mailiniden şikayetinizi iletip para iadenizi isteyiniz. ben hala aldığım ürünün sahte olduğu konusunda ısrarcıyım.
  ürününüzü test amaçlı mizu ya gönderin ve iadenizi isteyin.
  ben iademi aldım darısı diğer madurların başına.

 • 04 Mart
  12:03

  Merhaba,

  İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.

  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü Mizu.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.
  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz.

  Saygılarımızla,

  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  0212 988 12 05
  0850 222 00 77