Mizu 6 Aylık Ürünün Zamanı Geçmiş!

Sedat O. |

Mizu.com'dan aldığım Greyder marka ayakkabımı çok az bir süre kullanmama rağmen sağ ve sol kenarlarında deformasyonlar, patlamalar oluşmaya başladı. Ürünü gönderdiğim de ise tedarikçi firma ürünü kabul etmiyor, ürünün zamanı geçmiş, alınalı uzun süre olmuş diyerek bir şey yapamayacaklarını bildirdiler.

Ben de bunun ne kadar garanti süresi var dediğimde bana; "tedarikçi ile bizim aramızdaki anlaşmalar ve sözleşme gereği bilgi veremiyorum" dendi. Gerekli yasal haklarınız mevcuttu deyip beni başlarından savmaya çalıştılar! Ürünü sipariş ettiğim tarih 04.11.2015 deformasyonlar belki 2 aydan beridir var fakat çok giymediğim için görememişim sanırım. Bir daha ne Çiçek Sepeti ne Mizu!

Etiketler :

Ürün Kalitesi Garanti İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat O.
  27 Mayıs
  15:55

  Bilgilendirme yapıldığı zaten yukarda da yazıyor! Konuyu saptırmayın ben sorunumun çözümlenmemesinden dolayı buradayım! Memnuniyetle yardımcı olmak yerine başınızdan savarak red ettiniz! Gereğininin yapılmasını istiyorum!

 • 27 Mayıs
  14:17

  Merhaba,

  Şikayetvar.com’a iletmiş olduğunuz geri bildiriminiz üzerine sistemde yer alan iletişim bilgilerinizden tarafınıza ulaşılarak süreç hakkında bilgilendirme yapılmıştır .

  Her türlü süreçte tüm iletilerinizi aşağıda yer alan link üzerinden tarafımıza iletebilir, tüm sorularınız için size memnuniyetle yardımcı olmak isteriz.

  http://www.mizu.com/iletisim

  Saygılarımızla
  Mizu.com