Mizu 3 İş Günü Oldu 9 İş Günü!

Özkan D. |

Bunlar mesajla af diliyorlar siz tedarikçiye sadece uyarımı verdiniz yada bir cezayı işlem mi uyguladınız, bu cezayı işlemi uyguladınız Mizu olarak bende tüketici olarak bu cezayı size bu aldığım ilk defa yaptığım alışverişimdeki sıkıntımı tüketicilerle ve tüketici mahkemesiyle paylaşacağım.

Burada 72 saat te vereceğiniz hizmeti 220 veya 300 saatte alacağım. Yaptığınız hatayı bir mesajla telafi edemezsiniz. Yeni kurulan milyonlarca reklam parası harcayan bir firma ama hizmet fena.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ağustos
  15:56

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Sn. Özkan Bey'in iletmiş olduğu şikayete istinaden irtibata geçilmiş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Yaşattığımız sıkıntı sebebiyle son derece üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077