Mizu 3 Günde Elinizde Dediler 10 Gün Oldu Hala Elim Boş!

Yıldız İ. |

29 mayıs 2013 çarşamba günü Mizu'dan yaklaşık 500 tl'lik sipariş verdim. 3 günde teslimat diye yazıyordu. 3 gün geçti ama teslimat olmadı. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise sistemde hata olduğundan kargo takip numarasını veremediklerini mutlaka ertesi gün geleceğini söylediler.

Ertesi gün yine gelen giden olmadığından tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Sisteme yanlış yazdıklarını, ürünlerin tedarik sürecinde bir sıkıntı olduğunu salı günü yani 6.gün kargoya verileceğini söylediler.

Yaklaşık 2 saat sonra mail attılar ürünler 7.gün çarşamba kargoya verilecektir diye. 9 gün geçti hergün aramama rağmen kargoya dahi verilemedi. 3 günde teslimat dediler daha kargoya bile vermediler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Haziran
  19:15

  Merhaba,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin tedarik sürecinde yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve tedarik zincirinde yer alan şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  İletişim numaranızdan tarafınız iletişime geçilememesi nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.Siparişinizin teslimatına ilişkin tüm detaylar e-mail adresinize iletilmiştir.

  Müşterimize özürlerimizi sunar, konuyu iletmiş olması nedeni ile teşekkürler ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077