Mizu 2 Ürün Parası Aldılar 1 Ürün Gönderdiler!

Sabutay G. |

06. 04. 2013 18:48:21 parfüm siparişimde 2 şişe sipariş ettim. Ancak fatura 2 şişe olarak kesilip benden tahsil edilmiş olmasına rağmen, gelen ürün kutusunu açınca 1 şişe gönderdiklerini fark ettim. tabi kargo elemanı da gittiği için tutanakta tutturamadım. bununla ilgili firmayı 3 kez aradım. her seferinde ilgili kişilerin bana geri döneceği söylenerek kayıt oluşturuldu. ne arayan var ne soran. Sonradan bu siteye bakmak aklıma geldi ki daha önce baksaydım asla sipariş falan vermezdim. tüketici haklarına şikayette bulunacağım. Bu kadar çok aynı konuda şikayet alan bir firma nasıl her defasında iddiaları reddedebiliyor anlamış değilim. Bayat parfüm satıyorlar. Bu açık.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Eksik Ürün Kusurlu-Hasarlı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  13:14

  Sn. Sabutay Bey,

  Sipariş sürecinde yaşanan aksaklıktan mizu.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz.

  İletişim numaranızdan tarafınız iletişime geçilememesi nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.Siparişinizin teslimatına ilişkin tüm detaylar e-mail adresinize iletilmiştir.

  Siparişiniz ile ilgili her tülü konu için sitemiz üzerindeki iletişim formundan tarafımıza ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077