Mizu 11 Gündür Ürünü Tedarik Edemediler!

İlker S. |

24 Ağustos tarihinde sipariş verdiğim ürün bugün 11. gün olmasına rağmen gönderilmedi. Sitedeki iletişim bölümünden yazdığım mesajlara cevap verebilecek herhangi bir müşteri temsilcisi de yok. En geç siparişin 7. günü kargoya teslim edilmesi gereken ürünü tedarik edemediler. Nasıl bir siteye üye oldum hala inanamıyorum. Ürünümün elime geçeceğinden şüphe duyduğum gibi artık beklemiyorum da. Sadece bu Mizu.com'da emeği geçenlere hakkımı helal etmiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim Tedarik-Teslim Edememe

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Eylül
  18:02

  Sn.İlker Bey,

  Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır.

  Yapmış olduğunuz bildirim ve göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077

 • İlker S.
  05 Eylül
  15:17

  Müşteri temsilcisi dün beni arayarak sorunun giderileceğini belirtti. Ürünün bu sabah kargoya verileceğini ve en kısa sürede tarafıma ulaşacığını söyledi. Fakat sitedeki siparişlerim bölümünde ürünün hala kargoya verilmediği ve \"sipariş hazırlanıyor\" yazıyor. Yani sonuç olarak bu aşağıdaki standart cevap metni yazılınca sorunumuz çözülmüyor, mağduriyetimiz giderilmiyor. Bilgilerinize.

 • 05 Eylül
  12:46

  Sn.İlker Bey,

  İletilen şikayete istinaden teslimat süreci ile ilgili detaylı araştırma yapılmaktadır, ürünlerin teslimatında yaşanan gecikme nedeni ile birimlerimizin ve çalışılan kargo şirketlerinin uyarıldığını belirtmek isteriz. Süreçte yaşanan sıkıntılar konusunda ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.

  Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşım sağlanarak detaylı görüşmelerimiz yapılmıştır.


  Saygılarımızla,
  Mizu.com
  Müşteri İlişkileri
  08502220077