14 Haziran
#12109538

Mitsubishi Heavy Klima'da  Servis Memnuniyetsizliği

Markaya güvenerek (diğer markalara göre) çok fazla para ödeyerek klima satın aldık. İklimsa Ayvalık Erçırpan Klima Tic. 'den klimayı aldık. Aldığımız servis eve gelip klimayı taktı. Takarken bize hiçbir açıklama yapmadı. Salonumuzun bir cephesi sokağa bakıyor diğer cephesi balkona bakıyor ama balkon panjurla kapalı evimiz 3. kattadır. Hiçbir şey demeden balkona taktı. (çünkü 3. kattan dışarıdan takmak zor geldi tabi biz olayı daha sonradan anladık.) Giderken dedi ki klimayı çalıştırırken panjurları açın yoksa ürün kaliteli çalışmaz. Biz klimayı kullanamadık çünkü yazın çalıştırırsak balkona sıcak hava üflüyor, kışın çalıştırırsak balkona soğuk hava üflüyor.


Bize böyle olacağını açıklamadı. Klima çalışırsa balkona çıkamıyoruz. Panjurları açarak klimayı çalıştırın deyince bende dışarıya niye takmadınız dedim. Cevap olarak; dışarı takarsam kışın klima ısıtmaz dedi. Bu durumda klimayı çalıştıramadık servise gidip klimayı dışarı çıkarmalarını istediğimi söyledim. Eve gelip hatalarını düzeltmelerini istedim. Tamam geliriz dediler ama arayan soran olmadı. Şu an klimayı tablo gibi duvarda seyrediyoruz. Hava sıcak olmasına rağmen kullanmıyoruz,çünkü balkona çıkamıyoruz.
Servisin bu hatasını düzeltmesini istiyorum ,çünkü avuç dolusu para verdiğim klimamı servis hatası yüzünden kullanamıyorum.

Serap Serap 2.985 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler