13 Eylül
#12596732

Mitsubishi Electric'in Hatalı, Küfürlü ve Kavgacı Personelleri

İzmir'de Mitsubishi Electric İklimlendirme personeli, çevresinde bayan çocuk gözetmeksizin, trafikte yaptığı hatayı küfür ve kavga ederek çözüyor. İzmir Buca'da Mitsubishi Electric logolu beyaz 35K***55 plakalı hafif ticari araç sinyal vermeden araya ani şekilde döndü arkadan gelen aracın korna çalması üzerine şoför küfür etmeye başladı, araçtan kavga etmek üzere indi, önde oturan diğer iki personel de kavga etmeye hazır bekliyorlardı üstelik benim çocuğum dahil çevrede çocuk ve bayanlar vardı.


Diğer araç sürücüsü de sinyal vermediğini söylediği halde sinyal verdiğini iddia ederek ve benim de sinyal vermediğini belirttiğimden tarafıma dahil kaba sınırlı ifadeyle el kol hareketleriyle uzun süre kapattığı yoldan, diğer araç şoförlerinin tepki göstermesi üzerine, aracına binerek gittiler.


Hiçbir etik ve ticari ahlaka sığmayan bu hareketi toplum nezdinde kınıyor, aracın sinyal sisteminin kontrol edilerek, gerekli yaptırımın uygulanmasını, tarafıma bilgi verilmesi ve en önemlisi saygısız davranan personelin, çocuğumun yanında, başkasına da olsa küfür ettiğinden tarafımdan özür dilemesini talep ediyorum.

İbrahim İbrahim 4.805 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • İbrahim16 Eylül

    Ülkede gerginlik; olduğunu söyleyen, şahsi fikirleri ile dalga geçen, normal bir durum olduğunu belirten S* adlı ** elemanınız aradı, doğrudur. Ege bölge sorumlularınız U* bey ve O* bey de ilgileniyor gibi yaptılar, bir daha ses çıkmadı, bu da doğrudur. Kadınların ve çocukların yanında kavga ve küfüre devam edin öyleyse, özür dilerseniz eksilirsiniz.

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi16 Eylül

    Sn. İbrahim K., Konuyla ilgili satıcı firmamız ve servis personeli ile gerekli görüşmeler yapılmış olup konu değerlendirmemiz altındadır. Geri bildiriminizle ilgili irtibat telefonunuz aracılığıyla tarafınıza bilgilendirme yapılmıştır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

Ziyaretçi Yorumları