Toplam çözüm sayısı
..
Mitsubishi Electric ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Ercan'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Mitsubishi Electric  Sıfır Klima Soğutmuyor!

981görüntüleme
Ercan
Ercan 04 Eylül 11:40
Çözüldü Çözüldü
Ercan'ın Teşekkür Mesajı
“Bölge sorumlusu Murat Bey'in aramış olması beni memnun etti. Umarım tekrar sorun yaşamayız ama havalar soğuduğu için aslında tam olarak değişikliği anlayamadık. İnşallah gerek kalmaz ama bir daha ki sorunda direk Murat Bey'i ararım : ) Teşekkürler”

Mitsubishi Electric  sıfır klima soğutmuyor. Yazın en sıcak günlerinde klimayı kullanamadık. Bir aydan fazla oldu ama binanın tesisatını da yapan Arda Klima defalarca gelip geç saatlere kadar bizi de yormasına rağmen sorunu çözemedi. Tesisatı da kendileri yaptığı için %100 sorumlular. Sözde ürünleri iyi diye tavsiye aldık ama yaptığı in arkasında olmayan hiçbir firmadan ürün almamak lazım. 25 Ağustos 2021'de klimayı söküp götürdüler ama halen bekliyoruz.

Mitsubishi Electric Logo
Mitsubishi Electric06 Eylül 15:33

Sn, Şikayetvar Yetkilisi, Değerli Müşterimiz ile irtibata geçilmiş olup, 08.09.2021 tarihinde yetkili servisimizin çözüm işlemi için randevu alınmıştır. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

Ercan
Ercan3 hafta önce

Klimayı değiştirdiler. Fakat hemen kesin bir değerlendirmede bulunmak istemiyorum. Çünkü klima değişene kadar havalar serinlediği için klimanın performansını sağlıklı bir şekilde değerlendiremeyeceğiz. Uzun uğraşlar sonunda olsa da cihazın değiştirilmesi elbette olumlu. Umarım başka sıkıntı yaşamayız. Şikayetvar.com'a teşekkür ederiz.

Ercan
Ercan3 hafta önce

Bölge sorumlusu Murat Bey'in aramış olması beni memnun etti. Umarım tekrar sorun yaşamayız ama havalar soğuduğu için aslında tam olarak değişikliği anlayamadık. İnşallah gerek kalmaz ama bir daha ki sorunda direk Murat Bey'i ararım : ) Teşekkürler

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile