Mitsubishi Electric Muğla Fethiye AA Isıtma Soğutma Klima Vakum Sorun

Sami Sami10 Şubat 10:04

24 ocak 2018 de Muğla Fethiye AA ısıtma soğutma dan klima aldım. Aradan bir ay geçti klima odayı dahi ısıtma yapamaz duruma geldi. Daha sonra Fethiye'de AA ısıtma soğutma klima servisi aradım Geldiler baktılar, kontrol ettiler klimada herhangi bir sorun yok dedi gittiler. Akşam klimayı tekrar çalıştırdım odayı yine ısıtma yapmadı. Evime misafir geldiğinde ekstra eletrik sobası çalıştırdım. Klima servisini aradım tekrar geldiler baktılar kontrol ettiler yine bir sorun yok dediler bende görevli arkadaşlara klima gazını bir değiştirin dedim onlarda iyi dediler ben de tekrar gazını kontrol edelim dedim, Kabul etmediler. Klima oda ısınmayınca küçük çocuğum rahatsız oldu. Daha sonra yeni bir klima daha almak sorunda kaldım. 

Mitsubishi genel merkezi aradım başka servis yönlendirdiler Antalya dan Can Kardeşler Klima sistemleri kontrol neticesinde cihazın ısıtma yapmadığını tespit edilmiş olup sisteme vakum yapılıp yeniden gaz şarjı yaptılar ve oda ısınmaya başladı. Fethiye AA ısıtma ini düzgün yapmamasının neticesinde extra bir yeni klima daha aldım ve de bu yetmez gibi küçük çocuğum rahatsız oldu. Klimanın montaj yapılırken düzgün vakum yapılsaydı. Şu an cebimden 5 bin tl fazla para çıkmazdı benim buradaki maddi manevi kaybımın giderilmesinin Mitsubishi Electric Klima'nın değerli yöneticileri gerekli hassasiyeti göstereceğine güvenim tamdır.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Mitsubishi Electric Logo Mitsubishi Electric 11 Şubat 10:50

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ilgili teknik birimlerimize ulaşmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler