Toplam çözüm sayısı
..
Mitsubishi Electric ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Mitsubishi Electric Klimanın Problemi Bitmedi Gitti

12.586görüntüleme
Yüksel
Yüksel 24 Ocak 2020 17:16

En iyisi diye aldık ayıplı malı bize geldi aldığımız günden beri çatur çutur ses çıkartıyor.Bir çok kez değişik servisler çağırdım hiçbir yetkili servisi çare bulamadı .En son kasasını değiştireceklerdi kontrol ettiler parçası gelince geleceğiz dediler gidiş o gidiş ne arayan var ne soran.

Mitsubishi Electric Logo
Mitsubishi Electric28 Ocak 2020 08:54

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ilgili teknik birimlerimize ulaşmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

Yüksel
Yüksel09 Şubat 2020 10:03

Öncelikle İstanbul ve İZMİR`deki teknik servis arkadaşlara çok teşekkür ederim. Fakat tüm plastik aksam değişmesine karşın daha çok ses çıkarmaya başladı ve değişen bir şey olmadı.

Mitsubishi Electric Logo
Mitsubishi Electric21 Şubat 2020 15:43

Değerli müşterimizin geri bildirimlerine istinaden gerekli incelemeler yapılmış, ilgili hizmet verilerek konu çözüme kavuşturulmuştur. Saygılarımızla Mitsubishi Electric Turkey A.Ş.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler