Mitsubishi Electric Klimanın Problemi Bitmedi Gitti

Yüksel Yüksel24 Ocak 17:16

En iyisi diye aldık ayıplı malı bize geldi aldığımız günden beri çatur çutur ses çıkartıyor.Bir çok kez değişik servisler çağırdım hiçbir yetkili servisi çare bulamadı .En son kasasını değiştireceklerdi kontrol ettiler parçası gelince geleceğiz dediler gidiş o gidiş ne arayan var ne soran.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Mitsubishi Electric Logo Mitsubishi Electric 21 Şubat 15:43

Değerli müşterimizin geri bildirimlerine istinaden gerekli incelemeler yapılmış, ilgili hizmet verilerek konu çözüme kavuşturulmuştur. Saygılarımızla Mitsubishi Electric Turkey A.Ş.

profile-icon Yüksel 09 Şubat 10:03

Öncelikle İstanbul ve İZMİR`deki teknik servis arkadaşlara çok teşekkür ederim. Fakat tüm plastik aksam değişmesine karşın daha çok ses çıkarmaya başladı ve değişen bir şey olmadı.

Mitsubishi Electric Logo Mitsubishi Electric 28 Ocak 08:54

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ilgili teknik birimlerimize ulaşmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler