Mitsubishi Electric Klima Ve Servis Sorumsuzluğu

Hasan Hasan17 Ocak 20:17

Klima değişti yine aynı şeyleri tekrarlıyor. Bir sürü ses çıkarıyor ısıtmıyor, videosunu bile istediler attık, servis göndereceğiz dediler göndermediler. M*** beyle görüştük çok sorumsuz servis, defalardır aynı hataları yapıyorlar başka servis istediğimiz halde aynı servisi yolluyorlar. Bugün servis geleceğini söylediler sabahtan beri bekliyorum gelmediler haber bile vermediler. Böyle bir sorumsuzluk olamaz. Değişimde bir üstünü verin dedik yine aynı klima verildi yine aynı hataları tekrarlıyor ısıtmıyor. Bu ürünü dünya markası diye aldık ama artık güvenemiyoruz. Msz fh serisi kırıgamıne inverter.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

Mitsubishi Electric Logo Mitsubishi Electric 4 hafta önce

Değerli Müşterimiz, Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş. olarak, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve ilgili diğer mevzuat kapsamında müşterilerimizin her türlü hakkının korunması ve satış sonrası hizmetlerinin en iyi şekilde verilmesi hususunda azami çaba sarf eden ve bu doğrultuda da ilgili web sitesindeki yorumları incelikle takip ederek, şikayetleri en kısa sürede çözüme ulaştıran bir firmayız. Söz konusu şikayetiniz de bizlere ulaştıktan sonra, yetkili servisimiz tarafından tüm teknik kontroller hassasiyetle yapılmış ve ürünümüzde herhangi bir arıza olmadığı tespit edilmiştir. Dolayısıyla ürünümüz ayıplı olmadığı için kanuni seçimlik haklarınız doğmamış olmasına rağmen firmamız sadece müşteri memnuniyetini esas alarak çözüm önerilerini sizlerle paylaşmıştır. Bu önerilerimiz dahilinde dilediğiniz zaman bizimle doğrudan iletişime geçebilirsiniz. Saygılarımızla, Mitsubishi Electric Turkey Elektrik Ürünleri A.Ş.

profile-icon Hasan 10 Şubat 16:15

Klimanın acayip sesler çıkartması genel müdürlüğe ilettiğim halde servis bir hata olmadığını söylüyorlar kılimayı deyiştirelim diceklerine para iadesi yapalım diyorlar bu msz fh50 krigamine devamlı sorun yaşıyorum klimada sorun yaşadığım halde tüketiciyi haksız görüyorlar

profile-icon Hasan 22 Ocak 15:53

Daha önce sorun yaşadığım klima için aradılar, aldığım zaman ki klima parasını verelim diyorlar şu an o parayı verseler evimdeki klimayı o parayla bile alamam. O zamanın parasıyla bu zamanın parası aynı değil. Onun yanında aynı klimalar şu an 13 14 bin liralar ben 3 sene önce aynı klimayı 6 bin civarı almıştım. Benim mıtsubıshıden beklediğim teklif bir üst olan modeli sunmalarıydı. Yine sorun yaşandığı zaman aynı klimayı getirdiler yine sorun yaşandı. Ben bir üst modelini istiyorum. Koskoca dünya markasına bunu yakıştıramadık. Eğer parayı veriyorsanda şu anki değerini veya üstünü verin. Klimalarınıza bu kadar güveniyorsanız bir üst modelini yollayın.

Mitsubishi Electric Logo Mitsubishi Electric 20 Ocak 10:47

Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ilgili teknik birimlerimize ulaşmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Chaplin 25 Ocak 18:16  

    Yazlık yaptırıyorum Her odam için aklımdaki tek marka mitsubishiydi Hasan beyin yorumu beni vazgeçirmeye yetti açıkçası.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler