29 Haziran
#12190279

Mitsubishi Electric Klima Soğutmuyor

Geçtiğimiz yaz sonu aldığımız 3e68 dış ünite ve markanın Türkiye’de ürettiği ap50 modeli klimamızı bu sene sıcaklarla birlikte kullanmaya başladık fakat ap50 model klima yaklaşık 25 metre kare odanın ısısını 1 derece dahi indiremiyor. Teknik servise başvurdum ve ben asıl şoku burda yaşadım. Gelen ekip klimanın hava çıkışına ellerini tutmak gibi çok teknik bir müdahale ile ölçüm yaptılar ve klimanın soğuk üflediğine karar verdiler. Kendileri de odanın soğumadığını kabul ettiler ama sorun yok deyip gittiler. Ne bir ölçüm ne bir cihaz kullanımı olmadı. El hassasiyeti kullandılar;) Şimdi Türkiye’ye fabrika açıp yerli üretim yapan ve dünyada klima devi olarak bilinen bir firmanın bana sağlayamadığı bu hizmeti kabul edemiyorum maalesef. Diğer firmaların 2 katı kadar para ödeyip aldığım klimadan asla memnun değilim. Mitsubishi Electric Klima beni inanılmaz hayal kırıklığına uğrattı. Üstelik toplamda 20 gün bile çalışmadı. Ev kombili olduğundan sıcak modunu hiç kullanmadık bile.


26 Haziran Çarşamba günü ilk servis kaydını oluşturdum fakat şu an Adana sıcağında yanıyoruz. Firmanın kurumsal imajına güvenerek sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

Orhan Orhan 2.008 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Orhan'ın Teşekkür Mesajı02 Temmuz

    Problemi bu mecraya taşımamın hemen akabinde bölge müdürlüğünden ulaştılar. Gerekli teknik servis sağlandı. Süreç devam ediyor ama çözüm odaklı olmaları ve nezaketleri memnun edici.

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi01 Temmuz

    Sayın müşterimizin şikayeti, ilgili teknik birimlerimiz tarafından değerlendirmeye alınmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. klima.mitsubishielectric.com.tr 444 7 500

Ziyaretçi Yorumları