16 Ağustos
#12428375

Mitsubishi Electric Klima Çok Sorunlu!

Mitsubishi klima ne tam ısıtıyor ne de soğutuyor. İşlevi nedir anlayamadım. 18 derecede 28 m2 salonu soğutamıyor. Güzelyalı da mentay firmasından aldık. Evimiz yüksekte olduğu için çok fazla klimaya ihtiyaç duymadık. Bu ara sıcaklıklar artınca klima çalıştırmaya başladık ama hiç faydası yok soğutamıyor.


18 derecede önünde ayakta durursan serinliyorsun. Bu yeni değil ilk aldığımızda kış başıydı o zaman da ısıtamamıştı. Doğalgaz bağlanana kadar Kumtel mini ısıtıcı klimadan iyi işittiği için onu kullandık. Bu arada eşim nasılsa ihtiyaç yok diye ihmal ettiği için garanti süresi de geçti.


Bugüne kadar beklediğimiz için bir şey yapmayacaksınız belki ama ben Mitsubishi

Leman Leman 7.692 Okunma 2
Yorum Yap

Cevaplar

 • Mitsubishi Electric Temsilcisi31 Ekim

  Değerli Müşterimizin cihazı 21.09.2015 tarihinde montaj yapılmış olup bu tarihten sonra dış ünitemizin bulunduğu balkona cam balkon uygulaması yapılmıştır. Uygulama yapılırken cihaza servis boşluğu bırakılmadığı için müdahale edilemediğinden dış ünite kontrolü gerçekleştirilememişti. Konu ile ilgili olarak 15.10.2019 Salı günü servis ekiplerimizce cam balkon söktürülerek cihaz tekrar kontrol edilmiştir. Yapılan kontrollerde cihazın çalışması ile ilgili herhangi bir problem görülmemiştir. Alınan veriler tarafımızca da incelenmiş olup normal çalışma veri aralığında olduğu teyit edilmiştir. Değerli Müşterimize gerekli bilgi aktarımı yapılıp servis formu düzenlenerek ziyaret sonlandırılmıştır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

 • Leman30 Ekim

  Mitsubishi klima ile olan sorunum giderilemedi. Firma cihaz normal çalışıyor dediğine göre Mitsubishi klimaların kapasitesi düşük. 24 m2 salonu 12000 BTU lük bir klima ısıtıp soğutmuyorsa klima kalitesizdir. 1 ay sonra. Bir değişim programı çerçevesinde kızım 4 aylığına kyto ya gidecek. Mücadelem orada devam edecek. Önerinin biri de 1.250 TL'ye benim klimayı alıp 6.000 TL'ye yenisini vereceklermiş. İnsani enayi yerine koyuyorlar. 4.250 lira verip niye Mitsubishi alayım ki. Klimayı çöpe atıp üzerine de ısıtıp soğutamadığı için layık olduğu yere koyulmuştur diye yazarım. Zaten en son bunu yapacağım. Sonuç. Mitsubishi berbat bir klima.

 • Leman24 Eylül

  Mitsubishi klima şikayetine hala çözüm bulamadılar. Arayacağız deyip hal aramadılar. Müşteri hizmetleri harika demek ki! Hele çözüm bulma uzmanlıkları takdire şayan. Dis üniteyi hiç kontrol etmeden klimanın salondaki yerini değiştirmek gerekir raporları ne kadar inandırıcı. O duvarda olması hatalıysa baştan niye oraya koydunuz diye sormayalım mi yani? Şimdi koymayı önerdikleri yer de binanın kolonu. Kolonun üzerine nasıl koyacaksınız. Genel merkeze de ilettim biz sizi arayalım dediler hala aramadılar. Japonya ya firmaya iletmem lazım galiba sorunumu. Japon'lar ilgilenir eminim.

 • Mitsubishi Electric Temsilcisi16 Ağustos

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ilgili teknik birimlerimize ulaşmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi çağrı merkezimiz ve web sitemiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. 444 7 500 klima.mitsubishielectric.com.tr

Ziyaretçi Yorumları