17 Haziran
#12127175

Mitsubishi Electric Klima Bozuldu!

6 yıl önce Marmaris'den Mitsubishi Electric G-inverter serisi olan kampanyalı bir klima satın aldık. Daha ilk yazımızda klima soğutmadı. Garanti kapsamında olduğundan hemen yetkili servise başvurduk. Gazı bitmiş denildi ve dolduruldu. Hiç kullanılmayan klimanın gazı biteni bize denk geldi sanırım. O ilk yaz sorunsuz kullandık ta ki kış gelinceye kadar. Kışın tam istenildiği gibi randıman alamadık ve defalarca satın aldığımız yere söyledik, fakat onlar bize kışın klimaların ısı vermeleri çok yüksek olmadığını söylediler.


Biz bu şekilde kullanmaya devam ettik. Bu yıl klimanın bakımı için başvurduk, gelen kişiler bize klimanın gazının doldurulmasından 3 ay sonra tekrar bitmiş ve buna sebep olan klimada kaçak olmasıdır denildi. Tamiri yapıldı 250 TL ödeme alındı.


Bu kadar iyi bir marka ve pahalı olan biri ürünü alırken özellikle kampanyada denilirse demek ki iki kere daha düşünmek lazım. Ne yazık ki çok üzücü bir durum, Marmaris'den almak güven teşkil etmiyor artık bizim için.

Figen Figen 4.490 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Figen'in Teşekkür Mesajı18 Haziran

    Kısa sürede bana dönüş yapıdı ve ilgi alakadar olunduğundan çok teşekkür ederim

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi18 Haziran

    Sayın müşterimizin şikayeti, ilgili teknik birimlerimiz tarafından değerlendirmeye alınmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. klima.mitsubishielectric.com.tr 444 7 500

Ziyaretçi Yorumları