28 Mayıs
#12038082

Mitsubishi Electric Dış Ve İç Ünite Uyum Sorunu!

Daha önceden satın almış olduğum çoklu çıkışlı dış üniteye daha sonradan alacağım yeni nesil klimaların uyumsuz olacağı bilgisi verilmeden tarafıma satılmıştır. Şu an yeni alacağım klima için ise ilgili bayii genel merkezle görüştüklerini sorun olamayacağını belirttiklerini iletip tarafıma teklif göndermiştir. Sipariş aşamasında ileride yaşanacak bir uyumsuzluk durumunda problem yaşamamak adına genel merkezden yazılı dönüş istediğimde ise garanti veremeyeceklerini bildirmişlerdir. Şu an daha önceden aldığım multi dış üniteye uygun klima bulunmadığından tekrar dış üniteli bir klima almam gerekecek ve bendeki ünitenin bir işlevi olmayacaktır. Bu nedenle Mitsubishi Electric'in yeni takılacak klima için garanti vererek mağduriyetimin gidermesini talep etmekteyim.

Onur Onur 6.435 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi11 Haziran

    Sayın müşterimize gerekli bilgilendirme yapılmış olup, klimalarının montajı yapılarak, sorunsuz bir şekilde teslim edilmiştir. Müşterimizin klimalarını güzel günlerde kullanmasını dileriz.

  • Mitsubishi Electric Temsilcisi30 Mayıs

    Sayın müşterimizin şikayeti, ilgili teknik birimlerimiz tarafından değerlendirmeye alınmış olup, gerekli hizmet en kısa sürede sağlanacaktır. Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz. klima.mitsubishielectric.com.tr 444 7 500

Ziyaretçi Yorumları