Mitsubishi Electric Klima Verilen Sözün Yerine Getirilmemesi...

Ahmet G. |

Cumartesi Tire' de ki Tek müh. Mitsubishi Electric Klima almak için Ödemiş 'ten Tire'ye gittim. Ödemiş Tire arası 32 km ve sadece bu klima için Tire'ye gittim. Orada çalışan bayanla konuştuk ve 12 sf 35 serisi klima için 3800 TL 12 taksit dedi. Bir de 1000 TL nakit 2600 karta 12 taksit yapabileceğini söyledi.

Şu an için klimanın ellerin de olmadığını tır geldikten sonra ben size haber vereyim dedi. Bende olabilir dedim, ismimi numaramı defterine not alıp pazartesi haber vereceğini söyledi. Bana da kendi el yazısıyla ödeme seçeneklerini yazdı ve bugünde arayarak klimanın ellerinde 1 ad olduğunu ama sadece karta 3800 TL yapabileceğini diğer seçeneği yapamayacağını ifade eti.

Bende diğer şeklinde istedim o zaman satmıyorum dedi. Şu ara klimalar yok sattığı için müşterinin 1' i gider bini gelir mantığında oldular, verilen sözleri tutmadılar, böyle bir esnaflık olmaması gerekiyor.

Etiketler :

Bayi Personel Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Haziran
  17:25

  Sayın müşterimizin şikayeti, ilgili departmanımız tarafından takip edilmektedir.

  Firmamızın ürün ve hizmetleri ile ilgili öneri, istek ve şikayetlerinizi web sitemiz veya çağrı merkezimiz üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

  www.klima.mitsubishielectric.com.tr
  444 7 500