21 Kasım 2014
Yorum Yap
#2838562

MissPera.com Orijinal Olmayan Parfüm

Misspera' dan sürekli alışveriş yapıyordum. Fakat bugün bir arkadaşımın uyarısı ile hata ettiğimi anladım. Kullandığım davidof parfümün üzerinde tedarikçi firma TEM kozmetik yazıyordu ve yapılan yorumlara göre TEM kozmetiğin geçmişi pek parlak değil.


Bu kadar yoruma rağmen hala aynı firmayla çalışıp aynı ürünler gönderiliyor. Benim gibi bunu bilmeyen insanlarda satın alıyor. Ben arkadaşımın sayesinde bunu fark ettim, etmeyenler ise orijinal ürün aldıklarını sanarak alışveriş yapıyorlar. Bu çok güven yıkıcı bir tutumdur. Aldığım ürünleri bugün iade ettim. İadesi kabul olacak mı diye beklemedeyim.

Helin 3.982 Okunma

Cevaplar

  • MissPera.com Temsilcisi22 Kasım 2014

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Üyemizin talebi doğrultusunda konuyla ilgili gerekli araştırma sağlanmış olup, ürünün kullanılmış olması sebebiyle iade koşullarına uygun olmadığı tespit edilmiştir. Ürünle ilgili tedarikçi süreci uygulanmaktadır. Daha hızlı çözüm için [email protected] misspera.com / 0850 300 47 07 Saygılarımızla Misspera Ekibi

  • Helin21 Kasım 2014

    ürünü göndermeme şikayette etmeme rağmen hala madurum. çünkü ürünü alırken parfüm,fondoten ve göz kalemi almıştım. göz kalemi ve fondötenin iadesi kabul edilip param iade edilmiş. fakat ürünleri göndermeme neden olan parfümün iadesi yapılmamış. gerekçe ve sebep açıklanmamış ve sadece iki tane ürün göndermişim gibi mail atıldı. missperayı aradım fakat herhangi bir bilgi vermediler. çalışan bir bayanım ve mesaiyimi böyle boş işlere harcamak istemiyorum. paramın derhal iadesini talep ediyorum. aldığım ürünü aynı gün kutusuyla iade koşullarına uygun gönderdim ve cayma hakkımın kabulünü istiyorum.

  • MissPera.com Temsilcisi21 Kasım 2014

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Misspera'da satışa sunulan ürünler orijinal olup, Türkiye distribütörlerinden temin edilmektedir. Üyemizin talebi doğrultusunda siparişiyle ilgili orijinallik belgesi alımı için kendisini yönlendirebiliriz. İade koşullarına uyan her iade tarafımzıdan kabul eilmektedir. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0840 300 47 07 Saygılarımızla Misspera Ekib

Ziyaretçi Yorumları