23 Mayıs 2016

MissPera.com Kredi Kartımla Alışveriş Yapılmış!

Kredi kartımla, bilgim olmadan onlarca alışveriş yapılmış ve tek bir güvenlik sorusu dahi sorulmamış. Firma tarafından hiçbir bilgi verilmiyor. Böyle bir şey görülmedi. 2016 yılında bir başkası sizin kredi kartı bilgilerinizle yüzlerce liralık alışveriş yapıyor ve ne firma ne de Yapı Kredi size bunun hakkında bir bilgi dahi vermiyor. Hiçbir geri ödeme yapılmıyor. Telefonlara dahi çıkılmıyor. Her türlü yargı yolu denenerek haklarından gelinecektir.

Çağlar 2.190 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar24 Mayıs 2016

    Kredi kartımla bilgim dışında 199.00 TL'lik alışveriş yapılmış. Hiçbir şekilde telefonlarıma yanıt alamıyorum. Kim tarafından ne zaman yapıldığını ve para iademi talep ettiğim halde kimseye ulaşamıyorum. Böyle bir rzillik görülmemiştir. BTK, bIMER savcılık dahil her yolu deneyerek hakkınızdan geleceğim.

  • MissPera.com Temsilcisi23 Mayıs 2016

    Değerli Üyemizin siparişi hakkında, Yaşanılan durumdan dolayı çok özür dileriz. Bildiriminizle ilgili gerekli araştırmalar yapılarak size e-mail yolu ile bilgi verilecektir. Size yardımcı olmak, probleminizi memnuniyetinizle çözüme ulaştırmak için buradayız. Daha hızlı çözüm için 0850 300 47 07 Misspera Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön