20 Aralık 2014

MissPera.com Çalışılan Kargo Firması Sorunlarla Dolu

www.misspera.com e-ticaret sitesi üzerinden; 16 Aralık 2014 Tarihli bir sipariş kaydı oluşturdum, ödemesini gerçekleştirdim. Ürünümün bugün itibarı ile MNG Kargo ile yönlendirildiğinin bilgisini ulaştırdılar.

1. Ürünün bu kadar geç kargolanması gibi bir sıkıntıyı geçmiş siparişlerimde hiç yaşamadım, siparişimin ertesi günü ürünlerim elimdeydi.
2. Çalışılan kargo şirketinin değişmiş olması ve ikamet ettiğim adrese gelen MNG Kargo şubesiyle gönderi teslimatları konusunda sıkıntılar yaşanıyor. Seçilen kargo firması ve geciktirilen ürün gönderimi nedeniyle artık misspera.com üzerinden sipariş vermeyi düşünmüyorum, dilerim elime ulaşır ürünüm sağlıklı bir şekilde.

Çağrı 5.115 Okunma

Cevaplar

  • Çağrı20 Aralık 2014

    Sevgili Misspera ekibi. Şikayetim üzerine beni arayan çağrı merkezi personelinizin var olan teslimat prosedürünüzden bahsedip, ardından da bunları bilerek sipariş verdiğimi ve niçin şikayet ettiğimi sorması üzerine yazıyorum. Oluşturduğunuz koşullar doğrultusunda sipariş vermiş olmam, sisteminizi beğenmemi gerektirmiyor, memnuniyetsizliğimi belirtmem için illa mağdur olmam gerekmiyor. Arayan personelinize de bunu anlatmaya çalıştım. önceden yaptığım alış verişlerde ne derece memnun olduğumu, şu an yaşamış olduğum her ne kadar bir mağduriyet olmasa da benim alış verişlerimdeki tercih sebebim olmama nedenlerini de belirttim. Lütfen şikayet veya memnüniyetsizlikleri bu kadar kızgınlıkla karşılamayın.

  • MissPera.com Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Üyemizle konu hakkında görüşme sağlanmış olup, konu çözüme kavuşmuştur. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0840 300 47 07 Saygılarımızla Misspera Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön