MissPera.com Sorunumu Gidermiyor.

Arzu K. |

MissPera.com şikayetime istinaden yapmış olduğunuz bilgilendirme tarafımın ihtiyacı olan bilgileri içermiyor. Kartım ile siz dışınızda alışveriş yapılan diğer siteler bu sahte işlemin durumu, taraflarından iptal edilip edilmediği gibi bilgileri tarafıma ulaştırmak ve bilgi vermek için maksimum gayreti gösterirken sizin verdiğiniz sözde cevabı manidar buluyorum. Oysa ki sizin sitenizden kartım ile 09/01/2015 tarihinden itibaren 4 kez işlem yapmaya çalışılmıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Arzu K.
  12 Şubat
  21:21

  Daha önce de belirtiğim üzere önerilerinize ve yol göstericiliğinize ihtiyacım olduğu için bu şikayette bulunmamıştım. Sanırım bu durum tarafınızdan anlaşılamıyor. Açıkça tekrar ifade edersem 'bu işlemler ile ilgili zaten gereken resmi prosedür devam etmektedir' Burada kurumsal ve müşteri merkezli ticari faaliyet gösteren yaklaşımlarla ilgili bir örnek verip, size yardımcı olmaya çalışmıştım. İyi günler

 • 12 Şubat
  10:58

  Değerli Üyemizin bildirimi hakkında,

  İletilen konu firmamız ile ilgili değildir. Konuyla ilgili suç duyursu için savcılığa, harcama itirazı için bankanya en kısa zamanda başvurmasını öneririz.

  Daha hızlı çözüm için destek@misspera.com / 0840 300 47 07

  Saygılarımızla
  Misspera Ekibi