14 Nisan 2014

MissPera.com Orjinal Olmayan Parfüm.

2 hafta önce Misspera'dan aldığım parfümü orijinal değil diye iade ettim ama bana parfümün kutusu açılıp kullanıldığını ve iade kabul edemeyeceklerini söylediler. Buna ilaveten müşteri temsilcisi parfümün kesinlikle orijinal olduğunu bunu belge ile ispatlayacaklarını söyledi.

Bunun üzerine ben de sözlerine itimat edip parfümü kullanmaya başladım. Size bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki aldığım parfüm orijinal değil. Aynı parfümü daha önce denemesem parfümün orijinalinin bu olduğuna inanacağım.Misspera'dan şikayetçiyim, tüketici hakları mahkemesine de gideceğim. Bu kadar da insanları saf yerine koymasınlar rica ediyorum.

Ahmet 1.662 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 29 Mayıs 2014

  Nerden başlasam bilemiyorum mart ayında aldığım parfüm haziran gelmesine rağmen benle firma arasında gidip geliyor, Anlayacağınız ömrü kargolarda geçti. En son orijinalliğinin ispatı için yolladığım kargo geri geldiğinde içinde benim parfüme ait olmayan bir ORİJİNALLİK(!) belgesi çıktı. (parfümüm GİORGİO ARMANİ içinden çıkan belge BVLGARİ'ye ait) Bu da yetmezmiş gibi telefonla şikayetimi bildirdiğimde firma yetkilisi "sıkıntı değil sizin parfümün belgesini hemen yollarız." minvalinde bir laf etti ki evlere şenlik. Arkadaşım madem belge bu kadar kolaydı neden benden iade kargo istediniz ve 30 iş gününe yakın süre beni mağdur ettiniz? Bu lafınızdan anlaşılacağı şu ki sizin elinizde her markaya ait orijinallik belgesi var sümen altından çıkarıp millete postalıyorsunuz. Nasıl olsa parfümlerin çoğu orijinallik sıkıntısı ile geri size geliyor, siz de işin kurdu oldunuz. Hala hayretler içerisindeyim orijinal olmayan bu parfüm için bu kadar uğraşmanıza. Gerçi düşününce siz de haklısınız orijinal olmayan parfümleri iade alsanız parfüm satamazsınız. NOT: Belge dediğime bakmayın üzerinde "ürününüz orijinal rahat olun." anlamında 3 satırlık yazı bulunan A4 kağıdı.

 • MissPera.com Temsilcisi22 Mayıs 2014

  Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, Üyemiz ile talep ettiği konu hakkında detaylı bilgilendirme yapılmıştır. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0840 300 47 07 Saygılarımızla Misspera Ekibi

 • Ahmet 22 Mayıs 2014

  Bugün itibariyle Misspera bana geri dönüş yaptı. 14 Nisan tarihinde gönderdiğim ayıplı ürün 22 Mayıs tarihinde bana geri gönderilmek için kargoya verildi. Hem de firma yetkilisinin söylediğine göre ithalatçı firmanın parfümün orijinal olduğunu belirten belgeleri ile birlikte. Değil belge 80 yaşındaki Giorgio Armani'nin kendisi gelse o parfümün gerçekliğine inandıramaz hiç kimseyi. Bunu siz de en az benim kadar biliyorsunuz sayın Misspera. Ben hukuki yollardan hakkımı aramaya devam edeceğim ve bu arada bulunduğum her ortamda yaptığınız bu Ali Cengiz oyununu tüm çevreme aktaracağım nasıl olsa reklamın iyisi-kötüsü olmaz.

 • Ahmet 14 Nisan 2014

  Sayın Misspera yetkilileri sürecin nasıl işleyeceği belli siz bir yerden belge sunacaksınız. Ama hiçbir belge bu parfümün orjinal olduğunu ispatlamaya yetmez, göz var izan var. Yine de prosedür neyse onu uyacağım, haklılığım ispatlanana kadar. Ayrıca ilgi için teşekkür ederim.

 • MissPera.com Temsilcisi14 Nisan 2014

  Değerli Üyemizin bildirimi hakkında, MissPera’da satışa sunulan ürünler orijinal olup, orijinal ürün tedarikçilerinden temin edilmektedir. Üyemiz, ürününü, incelemesini talep ettiği bir dilekçe ve faturasıyla birlikte Misspera ödemeli olarak Yurtiçi Kargo aracılığıyla tarafımıza gönderebilir. İnceleme süreci sonrasında tedarikçi firmamızın ileteceği bilgiye istinaden gerekli aksiyonlar alınacaktır. Daha hızlı çözüm için [email protected] / 0840 300 47 07 Saygılarımızla Misspera Ekibi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön