12 Mayıs 2015

Miss Poem Elbiseyi Eğri Kesen Terzi ve Kaba Personel!

1 Şubat'ta Miss Poem Diyarbakır şubenizden 289 TL'ye mavi bir abiye kıyafet aldım. Kıyafeti alırken mağaza çalışanına elbisenin uzun olduğunu söylediğimde ölçü alarak terziye göndereceklerini ve istediğim boya ulaştıracaklarını söylediler.

Kıyafeti bıraktım, bir gün sonra teslim alacağımı söylediler ancak ben 2 gün sonra gittiğimde bile elbise hala hazır değildi ve bir sonraki gün çıkacağını söylediler. Tekrar kıyafeti aldığımda terzi hem istediğim boyda kesmemiş hem de elbiseyi eğri kesmişti. Mağazaya gittim ve düzeltilmesini istedim mağazadaki çalışan yüzüme bile bakmadan kaba bir tavırla terziye siz götürün cevabı verdi!

Nermin 527 Okunma

Cevaplar

  • Nermin 11 Mayıs 2015

    Kıyafet terziden tekrar geldiğinde bu kez yine uzun olan elbisenin arkası kısa önü uzun ve eğri kesilmiş bir şekilde geldi. (Elbise giyilecek durumda değil) Mağaza çalışanına götürüp bu elbisenin artık giyilemeyecek bir durumda olduğunu yerine yeni bir elbise almak istediğimi söyledim ama çalışan bana alay eder gibi bu bizim hatamız değil gibi bir yanıt verdi. Üstelik yüzüme bile bakmadan ve tersler gibi konuşarak. Acil olarak bu durumun düzeltilmesini talep ediyorum, aksi halde tüketici haklarına dava açacağım. Sizin gibi kurumsal bir firmaya bu şekilde çalışanlar ve yaklaşım yakışmıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön