23 Eylül 2013 #2026097

Misafir Mobilya'dan Defolu Ürünler Geldi!

Yeni evliyim. Şaşmaz'da bulunan Misafir Mobilya'dan bir koltuk takımı aldım. Satış görevlisi B*** diye bir arkadaştı. Satarken ürünle ilgili her türlü garantiyi verdi, fakat ödemeyi yaptıktan sonra ürünün tesliminde bile sıkıntılar başladı. Zor da olsa evimize getirdik eşyalarımızı daha sonra koltuklarımızı açtık ki bütün koltuklarım defolu, üretim hatası. Böyle bir şey olamaz.


Daha sonra B**** isimli arkadaşa dönüş yaptım. 1 ay oldu fabrikadan sorumlu bir arkadaş varmış ismi S**** arkadaş umursamadı bile beni. Bu kadar olamaz. Hala bana dönüş yapan yok. Resimleri gönderdim S**** isimli arkadaşa umursamadı bile. Bu nasıl bir mağduriyet. İnanmıyorlarsa evime expertiz göndersinler.

Sedat 1.041 Okunma

Cevaplar

  • Misafir Mobilya Temsilcisi23 Ocak 2014

    Konu hakkında müşterimize durum izahı yapılmıştır. -Ürünleri Diyarbakır’a teslimi istenilmiştir. Üzerindeki hatalar, nakliye ve taşıma kaynaklı hatalar olup, tarafımızdan kaynaklı değildir.

  • Sedat26 Eylül 2013

    Konuyka ilgili misafir mobilyadan bana herhangi bir dönüş olmadi bir kendim ve etrafimdaki insanlari misafir mobilya yadan alisveris yspmam ve yaptirmam

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön