06 Nisan 2015

Misafir Mobilya Farklı Ürün Teslimatı!

Misafir Mobilya'da beğendiğimiz beyaz ürün (yemek odası) yerine krem tonlarında bir ürün getirdi ve bunun ışık yanılması olduğunu ifade ederek hiçbir şey yapmadı. Mağazanın sahibi de kendini ilgilendirmediğini belirterek iade talebimizi reddetti.

Kesinlikle çok kötü bir mağaza sistemi var. Fabrika ile mağaza birbirinden habersiz ürün üretip satıyor ve malının arkasında durmadan mağdur ediyorlar. Siz paranızı helal etmeseniz hukuki yollara da başvursanız mağdursunuz.

Gökçe 1.544 Okunma

Cevaplar

  • Gökçe 06 Nisan 2015

    Açıklık getirmek amaçlı olarak son olarak şunu yazayım ben ortada kasıtlı olarak yapılan bir hata vardır, firma suçludur vs.. gibi ithamlarda kesinlikle bulunmuyorum. Ama firma satış sonrası kendilerinden kaynaklanan ve bunu bizzat satış elamanın bildiği bir durumda müşterinin ciddi bir mağduriyetini gidermek için bir adım atmaktan kaçınmıştır. Kimsenin üstüne para vererek benzeri bir mağduriyet yaşamaması dileğiyle... İyi günler dilerim.

  • Gökçe 06 Nisan 2015

    Bana beyaz olarak satılan ürünleri eve geldiğinde krem olarak gördüğümde mağazaya dönüş yaptık tekrar beyaz sipariş verileceği söylenerek bir ay bekletildik, sonrasında yeni beyaz ürünlerimizin gelmesini beklerken teslimat günü için konuşurken yine satış elemanı değil biz kendimiz firmaya ait fabrikadaki görevliden öğrendik ki bu takım sadece ekru üretiliyormuş ve beyaz sipariş almamışlar. Satış elemanı da bunu bizimle birlikte öğrendiğini söyledi. Ve mağazada ürünler ışık alan bir bölgede durduğu için beyaz olarak gözüktüğü defaatle ifade iletilerek bunun nasıl olduğunu anlamadıklarını söylediler. Kendilerinin beyaz sanarak sattıkları ürünü benim ekru olarak görüp beğenip almam da imkansız olsa gerek... Bu konuda ben sadece insanları uyarıyorum müşteriyi kandırıp üstüne de böyle üste çıkan bir firma... Ben insanlık namına başka mağduriyetlerin yaşanmaması için insanları uyarmak amaçlı yazdım bunları buraya firmadan herhangi bir beklentim bulunmamaktadır. Evdeki ürünlerime uymamasının sebebi de sayın satış elemanı da bunu çok net bilmektedir ki kendisinin beyaz olarak sattığı ürünler ekru (krem) olarak eve gelince var olan beyaz eşyalarımla uymayacaktır. Ben eşya alırken riske atmamak için tamamen beyaz bir ürün seçmeyi düşünecek kadar aklı çalışan biriyim. Daha fazla buradan herhangi bir cevap vermeyeceğim çünkü karşımda gerçekten her şeyi hak eden firma var, ben insanlık namına bu iletiyi okuyanlara uyarımı yapmış bulunmaktayım. Diğer şikayetlere bakarlarsa firmanın ilk kez bu tarz bir mağduriyet yaşatmadığı görülecektir.

  • Misafir Mobilya Temsilcisi06 Nisan 2015

    Sayın İlgili, Müşterimiz mağazadaki ürünün aynısını istediğini mağaza satış temsilcisi yetkililerine özellikle beyan etmiştir. Müşterimiz evindeki ürünün mağazadakinden farklı olduğunu söylemiş, fakat müşterimiz ile birlikte gerekli incelemeler yapılarak hiçbir fark olmadığı görülmüştür. Işık yansıması diye bir tabir kesinlikle kullanılmamıştır. Ürün kullanıcısı farklı yerden koltuk ve sehpa aldığı için renkleri uymadığını dile getirmektedir. Takdir edersiniz ki bu konuda firmamız mesul değildir. Tüketicimiz ile irtibat kurularak gerekli bilgi aktarımı yapılmıştır. . Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Misafir Mobilya Müşteri Hizmetleri Not: Değerli Tüketicimiz; markamız ürün ve hizmetleri ile ilgili istek, öneri ve şikayetlerinizi 312 847 5435 numaralı iletişim hattımıza ulaşarak yada www.misafir.com.tr iletişim formundan iletebilirsiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön